CloudPBX – centrala w chmurze

Rynek usług telekomunikacyjnych, podobnie jak i rynek usług IT, cały czas podlega zmianom i ewolucji. Zmieniają się technologie i modele rozwiązań, migrując w kierunku usług rozproszonych i outsourcingu. Od dawna znane i cenione są modele cloud-computing, pozwalające na preniesienie własnych rozwiązań do chmury. Niewątpliwe zalety chmur, jakimi są skalowalność i bezpieczeństwo pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji systemów.

CloudPBX usługa skierowana do biznesu, oferująca wirtualną centralę telefoniczną IP-PBX, dostępną w technologi „cloud-computing”.  Rozwiązanie takie pozwala na redukcję kosztów inwestycyjnych, elastyczną skalowalność oraz fachowe wsparcie przy zachowaniu pełnej funkcjonalności, jaką oferuje technologia OpenCom.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.cloudpbx.pl

centrala w chmurze

Zrezygnuj z fizycznej centrali i przenieś się do chmury 

optymalizacja i niezawodność

Centrala w chmurze

Wraz z rozwojem rynku telekomunikacyjnego rodzą się nowe potrzeby oraz wymagania klientów. Badania rynku wskazują, że coraz częściej podmoty gospodarcze wymagają udostępnienia usługi telekomunikacyjnej przy minimalizacji kosztów inwestycyjnych. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Poziom7 stworzył projekt CloudPBX, udostępniający  kompleksowo usługę telefoniczną wraz z zaawansowaną centralą telefoniczną w modelu HaaS. Stało się to możliwe dzięki wykorzystaniu platformy PBXServer napędzanej przez technologię OpenCom.

Jakość i niezawodndność

CloudPBX to unikalna usługa oferująca możliwość stworzenia kompletnego środowiska telekomunikacyjnego w firme za ułamek kosztów tradycyjnych rozwiązań. Gwarantowana niezawodność, oparta na rozbudowanych systemach redundancyjnych oraz niskie ceny połączeń stawiają nasze rozwiązanie w czołówce nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych

Poznaj CloudPBX