Sąd Okręgowy w Warszawie

Koniec roku zaowocował uruchomieniem platformy OpenComPBX w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Wdrożenie obejmowało uruchomienie pełnej funkcjonalności ContactCenter, pozwalającej na optymalizację połączeń przychodzących do Biura Obsługi Abonenta.

Biuro Obsługi Abonenta Sądu Okręgowego w Warszawie obsługuje dziennie setki interesantów, udzielając informacji o aktualnych informacjach w sprawach prowadzonych w dwudziestu jeden wydziałach. Zastosowanie rozwiązań Poziom7 pozwoliło na precyzyjniejszą dystrybucję połączeń, optymalizację obsługi dzwoniących interesantów, oraz lepszą jakość obsługi klienta. Zaawansowane mechanizmy analizy danycyh OpenCC umożliwiły bieżące monitorowanie stanu kolejek, oraz dynamiczne wpływanie na sposób pracy w BOI.

Istotną częścią projektu jest autorski moduł automatycznej obsługi interesanta. Dzięki wdrożeniu zaawansowanych algorytmów oraz integracji z bazą danych sądu, interesant na podstawie wprowadzonych danych może uzyskać pełen komplet istotnych informacji dotyczących sprawy. Dzięki szybkości i wygodzie obsługi, automatyczna informacja jest coraz chętniej wykorzystywana przez dzwoniących, pozwalając odciążyć konsultantów o ponad 50% połączeń.

Efekty prac są dobrym przykładem, jak wdrożenie zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych przekłada się na zwiększenie wydajności i jakości obsługi interesantów, pozwalając jednocześnie na precyzyjne zarządzanie zasobami ludzkimi.