Pracuj zdalnie dzięki CloudPBX

W związku z ostatnią sytuacją epidemiologiczą bardzo popularnym tematem stał się model pracy zdalnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki w miejscu zamieszkania. Podstawowym problemem jest zapewnienie dostępu do odpowiednich narzędzi pracy oraz zapwenienie komunikacji pomiędzy pracownikami.
Rozwiązaniem tych problemów jest system CloudPBX, pozwalający na uruchomienie aparatów telefonicznych niezależnie od lokalizacji. Telefon biurowy można włączyć do domowej sieci komputerowej i korzystać z niego w taki sam sposób jak w biurze. Dzięki elastyczności central CloudPBX, wszytskie usługi, kolejki, konferencje oraz aranżacje callcenter działają dokładnie tak samo, bez względu na miejsce uruchonienia aparatów. Dzięki temu, pracownik może odbierać telefony firmowe, pracować jako agent w kolejce i komunikować się w dokładnie taki sam sposób jak w biurze.

Dzięki elastyczności i prostocie, własną centralę CloudPBX można uruchomić w ciągu kilku minut. W razie konieczności służby techniczne pomagają w aranżacji i konfiguracji centrali. Wykorzystanie CloudPBX pozwala tym samym na szybką zmianę modelu pracy w firmie i dostosowanie się do konieczności pracy zdalnej.

Więcej informacji o wirtualnej centrali można uzyskać na stronie www.cloudpbx.pl