Poziom7 na PLNOG 23

W dniach 23-24 września 2019 w Krakowie odbędzie się 23 edycja konferencji PLNOG. 

PLNOG to największa w Polsce tego typu konferencja branżowa, która dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telco. Konferencja już od 10 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Wśród uczestników PLNOG nie brakuje przedstawicieli dużych korporacji i organizacji, jak i lokalnych przedsiębiorstw, którzy wspólnie podczas dwudniowej konferencji zastanawiają się, jak wygląda i jak wyglądać będzie polski rynek ICT.

Cieszymy się, że w tym roku i my będziemy mogli czynnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Poziom7 będzie obecny na PLNOG wraz z promocją usług CloudPBX oraz telekomunikacyjnych platform wirtualizacyjnych. Z przyjemnością spotkamy się z uczestnikami, wymienimy doświadczenia i zaprezentujemy nasze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy na konferencję, a wszystkich chcących skorzystać z możliwości spotkania zapraszamy po kod rabatowy, uprawniający do 20% zniżki na wejściówkę.