Kim Jesteśmy
Poziom7 to zespół ludzi, którzy pasję odkrywania i rozwoju nowych technologii wykorzystują do przekształcania obecnego standardu telefonii. Nasza firma budowana jest jako ośrodek technologiczny, stawiający na rozwój i popularyzację nowoczesnych technologii VoIP. Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem które przeznaczamy na propagowanie innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Wiemy, jak ważnym elementem w dzisiejszych standardach biznesowych jest komunikacja, dlatego chcemy zaoferować pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów.

Co możemy zrobić dla Ciebie
Oferujemy kompleksową obsługę związaną z projektowaniem, wdrażaniem i integracją systemów telekomunikacyjnych, z naciskiem na technologię VoIP. Tworzymy własne rozwiązania telekomunikacyjne dla szerokiej grupy odbiorców – operatorzy telekomunikacyjni (seria OpenCom) oraz firmy i instytucje (seria OpenComPBX).

Zajmujemy się także dystrybucją sprzętu telekomunikacyjnego oraz oferujemy szkolenia, konsultacje i wsparcie serwisowe w zakresie telekomunikacji oraz technologii VoIP.

Po pracy
Nasze pasje obejmujące odkrywanie, poznawanie i realizowanie wysoko postawionych celów pomagają nam zarówno w realizacji projektów zawodowych, jak i prywatnych. Dzięki realizowaniu projektu P7 jesteśmy lepiej przygotowani do podejmowania wyzwań w zakresie budowania relacji i współpracy, a nowe doświadczenia pozwalają na osiąganie sukcesów zawodowych.